• Email :cadir@cadir.com.tr

  • Telefon : +90-212-606 09 55

Hakkımızda - YK Kiralık Çadır

YK KİRALIK ÇADIR HAKKINDA

Düşlerinizde Canlanan enfes Organizasyonları kiralık çadır Uygulamalarımız ve ekipmanlarımızla gerçeğe taşıyalım.

1982 yılından bu yana Organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız tecrübesi ve bilgi birikimiyle 2007 yılından itibaren YK Çadır Organizasyon adıyla çadır kiralama hizmetlerini vermeye başlamıştır. YK Çadır kullandığı ürünlerin kalitesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla çok kısa zamanda pazar lideri konumuna gelerek Türkiye'nin en prestijli ve en büyük organizasyonlarına imza atmıştır.

Güvenli, kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş Kenan YILDIRIM önderliğinde kurulmuş olan firmamız her geçen gün hızla büyümektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, en iyi hizmeti vermek, en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi desteği sağlamak misyonumuzdur.

Davet çadırıKimi zaman Tepesi en sevdiğiniz renkte upuzun kumaşlarla kaplı kocaman bir çadır salon, kimi zaman da en özel günlerinizde sizi yağmurdan koruyacak ama manzaranın tüm güzelliğiyle başbaşa bırakacak şeffaf bir kiralık çadır ...

Ufak çaplı kişisel bir akşam yemeği? Bahçenizde düzenleyeceğiniz bir brunch? Elegan bir düğün? Şirketinizin düzenleyeceği ürün lansman toplantısı?

Her türlü organizasyonunuz için gerekli kiralık çadır ekipmanımız ve çok çeşitli seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

Kiralık Çadır konusunda sahip olduğumuz birikim ve yenilikçi uygulama Anlayışımız ile her türlü sorunuza cevap vermeye hazırız.

Soğuk günlerde sıcak ortamlar, sıcak günlerde de ferah alanlar yaratalım.

Yenilikçi ve uzman Servisimiz, sayısız alanda ve farklı temalar için çadır kurma konusundaki engin deneyimimiz ile senelerdir büyük bir zevkle hizmet vererek bu alanda lider firma haline geldik.

Küçük, büyük her türlü Çadır çalışmamızda, organizasyonun gerektirdigi ciddiyet, dakiklik, mükemmelliyetçilik bizleri alanımızda en yüksek referansa sahip lider
Çadır kiralama firması haline getirmistir.

Kullandığımız teknik malzemede her zaman Kaliteye, dayanıklılığa son derece önem vermekteyiz. Fuar Çadırları, Fabrika-şirket-çıkış Çadırları, Piknik Çadırları Ramazan İftar Çadırları, düğün Çadırları, temel atma tören Çadırları, Yağmurdan veya güneşten koruma amaçlı ufak organizasyonlarda kullanılabilecek yaratıcı Otağ Kubbeli ya da gün batımı Çadırlar, sizlere sunduğumuz
örneklerden bazılarıdır.

Kiralık çadırlarımız ile; manzaradan uzak kalmak istemediğinizde şeffaf uygulamarımızla, karanlık ortam her türlü organizasyonunuz gerektiren
için ise siyah-out branda Kullandığımız çalışmalarımızla sizler için en Konforlu alanları yaratıyoruz.

Uygunsuz ortamlarda, dikkatinizi dağıtacak, sizi ya da önem verdiğiniz kişileri sıkıntıya sokabilecek alanlarda bulunmak yerine kiralık çadır servisimizden yararlanın.

Planladığınız organizasyonun detaylarını bizlerle paylaşın ve gelin en uygun kiralık çadır uygulamasını sizler için bizzat hazırlayalım.

Yürüme yolu Çadır, sekizsgen Çadır, Otağ Kubbeli Çadır, gün batımı Çadırlar gibi farklı çeşitlerimizin biri veya birkaçını birleştirerek özel günlerinizde hem ortama farklı bir hava verin hem de herkes için rahatlığı seçin.

ÜRNLERİMİZİN ÖZELLİKLERİ


Tüm alüminyum konstrüksiyonlarımız uluslar arası standartlara uygun TÜV belgeli ALMAN menşeli. 9001 ISO kalite belgeli. Brandlarimiz 1421 gerilme direnci (yırtılmama) ISO belgeli. B 1 AVRUPA Alev yürütmez belgeli. 2411 ISO yapışma belgeli.

Gelişmiş iş akışı süreçleri ürün veya hizmet kalitesine belirleyici bir katkı sağlar. Süreci yönlendirme ile ISO 9001 sertifikası şirketinizin özel ihtiyaçlarını ve görünümünü dikkate alır. Ayrıca sürekli iyileştirme işlemi kullanarak devamlı bir gelişim sağlar.

TÜV Thüringen - ISO 9001

REACH, kimyasalların kaydı, değerlendirilmesi, izni ve kısıtlanmasını öngören yeni bir Avrupa Birliği mevzuatıdır. Bir dizi AB Yönetmelik ve Tüzüğünü kapsamakta ve onları tek bir sistem altında toplamaktadır.

REACH - European Commission

Copyright © 2014 - YK Kiralık Çadır

Scroll to Top